Útvonal adatai

Rákoskersztúri Református Templom (1173 Budapest, Pesti út 31.)
Hossz: 13.8km
Szintemelkedés: 46m

Mindenkit szeretettel várunk egy jó hangulatú közösségi futáson, bringázáson a mesés Merzse-mocsár környezetében. :)

Szintemelkedés: 11m

A Húsvéti nyúl futás titkos terve. Ha véletlenül megtaláltad, kérlek tartsd titokban. Köszönöm.

Szintemelkedés: 32m

Mikor évekkel ezelőtt elkezdtem futni kizárólag csak azért csináltam hogy a felesleges kilóktól megszabaduljak.Nem ezen a helyen kezdtem hanem közutakon a betonon.Később ezt a térd fájdalmam miatt hanyagoltam és áttértem a föld útra.A kilók akkor lementek csak sajnos később a terheségem alatt szépen vissza is tértek.Amikor a kislányom megszületése után ujra kezdtem a futást  a sok átvirrasztott éjszaka a sok stressz,gyereksírás után mikor lementem a töltésre akkor vettem csak igazán észre milyen gyönyörű hely is ez.Zöld övezet, csend,friss levegő,madarak, ....volt hogy még őzikét is láttam.Nagyra értékelem hogy egy ilyen helyen lehetek nap mint nap a családommal.

Valójában megjelöltem az útvonalat de én mindig oda-vissza futok mert így érdemes úgy az igazi táv.Több mint 8km.Nagyon jó.

Szeged,Lomnici utca - 11/20/2010Szeged
Indulás
Érkezés

Szeged,Lomnici utca
Hossz: 8.41km
Szintemelkedés: 29m

Van egy pár futó akit látok hogy nap mint nap itt vannak.Hogy valamit is tegyenek azért hogy jó legyen a közérzetük és mozogjanak egy kicsit.

Szombathely, Shri Chinmoy maratonSzombathely
Indulás
Érkezés

9700 Szombathely, Jégpince Way 1-9, Hungary
Hossz: 6.11km
Szintemelkedés: 72m

35 fok, brutális szint (egy maratonhoz képest). A frissítés jó volt és a hangulat is, de sajnos előzetesen nem szólt senki a sok szintről.

A futás közúton ment biztosítás nélkül. De ez nem okozott olyan nagy problémát, mert nem volt túl forgalmas út és a kocsik is ki tudtak kerülni, bár nem ártana kicsit növelni a közlekedési morált, de ez már komplex magyar probléma (Kata könyökét majdnem elvitte egy 100-al elhúzó Golf, mert ő most megmutatja, hogyan is kell döngetni szűk utakon).

Maratonnak kemény a szintek miatt, de volt félmaraton és minimaratonka is.

A táv nem a teljes táv. A város felöli részen volt egy visszafordító kisút. Az első kör az meg egy töredék kör volt, kb. 4 km (az úton a szigetszerű kitüremkedésig), aztán még 6 kör lett volna.

Mindez megspékelve, hogy árnyékban is vagy 35 fok volt. Szél nem fújt, felhő nem látszott.

Tát-Nyerges, meg egy kis bukkanó
Indulás
Érkezés

Hossz: 12.08km
Szintemelkedés: 112m

Télbúcsúztató Mocorgó! Napfény futam, családi és csapatverseny 2017.03.04. Rajt: 10.30Csongrád

(6640 Csongrád, Hunyadi tér 9-11.)

Futás, Napfény futam, 3 fős családok és 3 fős ( 14 év alatti) csapatok számára rajt. 10.30